Užsakytas prekes galite atsiimti tą pačią dieną

Apie mus

title

UAB „Skiraida“ – Jūsų patikimas elektrotechnikos partneris nuo 1998 m.

UAB „Skiraida“ savo veiklą pradėjo 1998 m., o 2013 m. įkūrė internetinę elektrotechnikos parduotuvę Skiraida.lt. Mūsų internetinėje ir nuolat augančiame Žemųjų Šančių rajone Kaune įsikūrusioje mažmeninės prekybos fizinėje parduotuvėje siūlomas platus elektrotechnikos prietaisų ir jų detalių pasirinkimas. Per daugelį veiklos metų sukaupta patirtis šiandien mums leidžia pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienam klientui. Džiaugiamės, jog 2015–2023 m. esame pažymėti „Creditinfo“ „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu.

26 metai

elektrotechnikos rinkoje

10 000

Skirtingų produktų

56

Produktų grupės

>85

Prekių ženklai

Prekyba žinomų Lietuvos ir užsienio gamintojų elektrotechnikos produkcija

UAB „Skiraida“ savo klientams siūlo plačią garsių Lietuvos ir užsienio gamintojų elektrotechnikos produkcijos įvairovę. Nuolat ieškome tiekėjų ir partnerių užsienyje bei Lietuvoje, tad nuolat papildome prekių asortimentą, domimės naujovėmis. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti visame pasaulyje vertinamų Vokietijos kompanijų, tokių kaip „Osram“, „Jung“, „Hager“, Šveicarijos „ABB“ ir daugelio kitų žinomų Europos gamintojų, taip pat lietuviškų prekinių ženklų „Vilma“ ir „Liregus“ kokybišką produkciją.

Produkcijos įvairovė, konkurencinga kaina ir atsižvelgiant į individualius kliento poreikius parenkami elektros prietaisai bei jų priedai nudžiugins net ir tuos pirkėjus, kurie apie elektrą ir jos įrenginius išmano kur kas mažiau nei specialistai.

Elektros kabeliai ir laidai (variniai, aliumininiai ir ryšio), kabelių priedai, elektros instaliacijos elementai (jungikliai ir kištukiniai lizdai, instaliacinės dėžutės ir gnybtai, kabelių vamzdžiai ir kanalai), apšvietimo prekės (LED lempos, LED juostos, buitiniai ir pramoniniai šviestuvai), taip pat elektros apsaugos priemonės (automatiniai jungikliai, srovės nuotekio apsauga, saugikliai, žaibosaugos elementai ir įranga) – tai gaminiai, kurie sudaro didžiausią mūsų siūlomo asortimento grupę.

Prekyba žinomų Lietuvos ir užsienio gamintojų elektrotechnikos produkcija

Mūsų vertybė – išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui

Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui – tai mūsų vertybė, kuri leido pelnyti patikimą vardą elektros pramonės srityje. Patariame bei padedame išsirinkti tinkamiausią elektros sprendimą. Jums nebūtina pirkti visos gaminio pakuotės: skaičiuojame vienetais, atkerpame reikiamo ilgio kabelius ir apsauginius vamzdžius. Galime padėti surasti specifinius gaminius, net jei jais ir neprekiaujame.

Mūsų klientai – gamybininkai, energetikai, statybininkai, viešosios įstaigos ir individualūs klientai (ūkininkai, elektrotechnikai, projektuotojai). Atsidėkodami sugrįžtantiems UAB „Skiraida“ klientams, taikome nuolaidas, suteikiame palankias mokėjimų sąlygas bei priimame išankstinius jų užsakymus, todėl pirkti pas mus apsimoka.

UAB „Skiraida“ dirba nuosekliai ir atsakingai, nuolat seka besikeičiančias elektros prietaisų gamintojų ir pardavimų rinkos tendencijas, diegia naujas įmonės ir prekių pristatymo technologijas. Orientuojamės į įvairius klientus, jų poreikius bei rūpinamės, kad jie pas mus atrastų tai, ko ieško.

Mūsų vertybė – išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui
Susisiekime